מודל נקודת מפנה

כי מגיע לך לקום בבוקר, לצאת לעבודה ולהנות מהעשייה!

לא למדו אותנו בבית הספר לנהל קריירה.
יחד עם זאת, הוכח במחקרים כי לעבודה השפעה ישירה על רמת האושר האישי.
מבוסס על שנים של ניסיון,
מודל נקודת מפנה נותן לך את העוגן לצאת לדרך ולהצליח בכל פעם שתצא לחפש עבודה.
ב – 5 צעדים פשוטים – מנהלים ולא מתגלגלים.

מרגישים שצריכים חיזוק?
ב- Marketplace המוביל בישראל – מחכים לך יועצים ומומחים לקדם איתך את הקריירה שלך!

נקודת פתיחה: לא מעט אנשים יודעים מה הם לא רוצים.
"אני לא רוצה לנסוע יותר משעה לעבודה"
"אני לא רוצה בוס יכתיב לי איך לעשות את המטלות שלי"

האתגר שלנו הוא לדעת מה אנחנו כן רוצים. לנקות רעשים ולזקק את היעוד האישי.
זה נשמע "גדול" אך לכל אחד יש את הזכות לנהל קריירה משמעותית ולא רק ללכת לעבודה.

בנקודת הפתיחה, המטרה היא למצוא את נקודת הממשק בין היכולות (SKILLS), היכולת להתפרנס בכבוד (ואף מעבר) וההתלהבות האישית(Passion). ברגע שמוצאים את נקודת הממשק הזו, מצאנו את נקודת הפתיחה  לניהול קריירה מצליחה. 

נקודת מיתוג אישי: בעולם דיגיטלי, שהולך ומשתנה בקצב מסחרר, כתיבת קורות חיים היא כבר מזמן לא הכלי היחידי של מחפש העבודה להציג ולשווק את יכולותיו.

האתגר שלנו הוא לבלוט לחיוב מעל כולם. להעביר מסר ברור כיצד אנחנו מתאימים לארגון ולתפקיד שעל הפרק.

בנקודת המיתוג, המטרה היא לחדד את המסרים למעסיקים בהתאם ליעוד האישי שהגדרנו בנקודת הפתיחה ולכייל את כל הכלים (קורות חייים / פרופילים) שעומדים לרשותנו עם אותם מסרים ממוקדים וברורים.

נקודת המפגש: בין אם בסדרת ראיונות, מבחנים וסדנאות או בתהליכי בזק, בנקודת המפגש מתרחש תהליך מכירה על כל מאפייניו. הכרות, בדיקת צורך, הצגת יכולות וסגירה.

האתגר שלנו הוא להיות איש מכירות של עצמנו, שזה מאתגר גם אנשי מכירות מנוסים! ולנהל את נקודות המפגש עם מעסיקים תוך מיקוד בעוצמות שלנו בהתאם למה שהם מחפשים.

בנקודת המכירה המטרה היא להבין מה הצד השני מחפש, מה הצעת הערך הייחודית לנו  ולבחון האם מה שהמעסיק מציע, מתאים לנו. יש פה תהליך ייחודי של קנייה ומכירה של שני צדדים – מחפש.ת העבודה והמעסיקים.

נקודת הכסף: ניהול משא ומתן הוא אומנות. ניהול מו"מ בתכנים שאנחנו פחות שולטים בהם יכול להיות מורכב….

האתגר שלנו הוא לחתום על הסכם עבודה שמטיב איתנו ומקובל על המעסיק. הסכם שאחרי החתימה, שמנו במגירה ולא חזרנו אליו עד סיום ההעסקה.

בנקודת הכסף המטרה היא להבין את הסכם העבודה, ההשלכות המיידיות שלו וארוכות הטווח. להחליט מהן הנקודות שחשובות לי ולא אוותר ומה הנקודות שאוכל להתפשר עליהן. לקבל החלטה מתוך הבנה ובחירה.

נקודת הזינוק: עם החתימה על הסכם העבודה, מתחילה העבודה. אומנם זה זמן נהדר למלוא מצברים, לנוח מהמאמץ אך לא רק! אך נפתח חלון הזדמנויות ייחודי של הערכות והכנות שיאפשרו זינוק אמיתי עם הכניסה לתפקיד.

האתגר שלנו הוא להגיע ביום הראשון לעבודה מוכנים וממוקדי יעדים, עם כמה שיותר ידע על החברה והעובדים בה ולא פחות חשוב, עם הבנה ברמה האישית, מה אני מצפה להשיג בתפקיד החדש.

בנקודת הזינוק המטרה היא להכין תוכנית קליטה אישית הכוללת 3 מעגלים: מידע על החברה, מידע על האנשים, מידע על התפקיד והגדרה מה תחשב בעיני הצלחה.

קורס נקודת מפנה - 5 מפגשים - היסודות להצלחה במציאת עבודה וניהול קריירה

אפשר לבד, הרבה יותר פשוט ומוצלח ביחד – בתוכנית ייחודית יוענקו הכלים המובילים והעדכניים לניהול תהליך מציאת עבודה במינימום זמן ומקסימום דיוק והצלחה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם עם המידע – אודות הקורס הבא.